Chci začít cvičit Aikido..

Skvělý nápad!

Pokud chcete začít cvičit s námi, stačí přijít na kterýkoliv trénink. Přijímáme nové zájemce po celý rok. Nikdy není lepší čas než teď. První tři cvičení jsou zdarma – vyzkoušejte si Aikido jen tak. Abychom ale tuto nabídku udělali ještě atraktivnější, po prvním tréninku každého začátečníka pozveme na pivo – za odvahu..

Co potřebuji?

Na vyzkoušení potřebujete pouze nějaké oblečení ve kterém se Vám bude dobře cvičit. V Aikido, podobně jako ve většině východních sportů, je předepsaná cvičební uniforma (Gi). Tu tvoří kimono, kalhoty a pásek (později Hakama). S tím si ale na prvním tréninku lámat hlavu nemusíte. Zatím vystačíte klidně s teplákovou soupravou a dobrou náladou.

Kolik to bude stát?

Jak už jsme zmínili, na začátku si můžete vyzkoušet tři tréninky zdarma. Pokud se rozhodnete u nás cvičit, potom máte tři možnosti. Můžete platit za každý trénink zvlášť 150 Kč, nebo si předplatit všechny tréninky v daném měsící za 850 Kč. Nejvýhodnější je ale zaplatit za půl roku 4000 Kč.
Dalším výdajem bude pravděpodobně  kimono (cvičební úbor), to stojí kolem 1000 Kč. Pokud máte například kimono z Juda, mužete cvičit v něm. Nebojte, rádi Vám poradíme kde si kimono koupit.  S touto investicí už nějakou dobu vystačíte, nicméně dalším krokem bude pořídit si cvičné zbraně. Ty stojí také do tisíce a vydrží Vám už napořád.
Přesné časy tréninků najdete například zde.

Aikido club v Praze